Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie działający przy GOPS  w Słomnikach, serdecznie dziękuje Zespołowi Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach za to, że jako jedyna w naszej gminie zdecydowała wziąć udział w organizowanym przez nas konkursie na nagranie promocyjnego filmiku.

Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Przemocy Wobec Dzieci, który przypada na dzień 19 listopada oraz związanej z tym kampanii 19 Dni Przeciwko Przemocy i Krzywdzeniu Dzieci i Młodzieży organizowanej przez Fundację po DRUGIE.

Nagrody rzeczowe (o wartości 100 zł na uczestnika) za udział i nagranie filmu „Życie jest zbyt piękne”, otrzymują: Paulina Pisula, Urszula Janik, Alicja Mucha, Tomasz Majka, Piotr Schabowski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Film nagrany przez uczestników, dostępny TUTAJ zostanie także opublikowany na naszym oficjalnym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/drugikrok/ a także na profilu Fundacji po DRUGIE https://www.facebook.com/19dni.

Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia.